Hle, kladu na Siónu kámen vyvolený, úhelný, vzácný; kdo v něj věří, nebude zahanben.

Náš příběh

Jsme křesťanská hudební skupina ze severu Moravy. Naše společné účinkování začalo v roce 2007 nahráním prvního CD s názvem „Odkud jdeš a kam?“. S písničkami z tohoto CD jsme koncertovali po celé ČR a také v Polsku a na Slovensku. V roce 2011 jsme vytvořili hudbu k filmu „MOBIL“ televize NOE, který se promítal na mnoha místech ČR a je ho možno shlédnout i na Youtube. V roce 2014 jsme vydali další CD s názvem „Připoj se“, které jsme nahráli a následně míchali ve studiu „Biotech“ (mezi poslední projekty studia patří Mandrage-Siluety, XINDL-X – Čecháček Made, Eddie Stoilow – Sorry a další…)
Nyní pracujeme na nových skladbách a rádi bychom oslavovali našeho Pána i nadále.

Autorem většiny písní je zpěvák a hráč na kytaru, basu a mandolínu Pavel Malík. Zpěvačkou je sboristka Slezského divadla Opava. Na bicí a percuse hraje Marek Vítámvás a na percuse a zpěv Věrka Wdówková.

Nezbývá než vás povzbudit jménem našeho posledního CD – „Připoj se“

S úctou vaši Angles

ANGLE STONE neboli zkráceně ANGLES. V překladu „kámen úhelný“.

Přicházejte tedy k němu, kameni živému, jenž od lidí byl zavržen, ale před Bohem je `vyvolený a vzácný´. I vy buďte živými kameny, z nichž se staví duchovní dům, abyste byli svatým kněžstvem a přinášeli duchovní oběti, milé Bohu pro Ježíše Krista. Neboť v Písmu stojí: `Hle, kladu na Siónu kámen vyvolený, úhelný, vzácný; kdo v něj věří, nebude zahanben.´